Sukces Julii Harendarz!
19 marca w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Wojciecha Lipskiego i ks. Jana Kompałły odbyło się uroczyste podsumowanie XII Międzyszkolnego Konkursu Polonistycznego dla Uczniów Szkół Podstawowych „Jak żyć, spytał mnie w liście ktoś...”.
Konkurs przebiegał w dwóch etapach: pisemnym i ustnym. W pierwszym uczestnicy rozwiązywali test sprawdzający umiejętności i wiedzę z zakresu literatury, teorii literatury, ortografii, frazeologii i wiedzy o języku. W drugim etapie losowali dwa pytania i odpowiadali przed komisją konkursową.
Spośród 13 laureatów jury wyłoniło zwycięzców i wyróżnionych. Julia została wyróżniona w dwóch kategoriach:
I miejsce za najlepszą wypowiedź ustną oraz II miejsce w XII Międzyszkolnym Konkursie Polonistycznym.
Gratulujemy!



