„OSTRÓW MÓWI ŻYJ EKOLOGICZNIE’’

Utworzono dnia 22.10.2025

W niedzielę 19 października odbyło się podsumowanie konkursu „OSTRÓW MÓWI ŻYJ EKOLOGICZNIE’’. Jego organizatorem było CRK Zieleń i Rekreacja, a finał miał miejsce podczas obchodów Święta Drzewa na Piaskach- Szczygliczce. Wśród wyróżnionych uczniów znalazł sie uczeń klasy 1b, Tymek Gregorek. Gratulujemy!

Utworzono: 23.10.2025